Przedmiot

Wieszak na medale - ROWER biały

192.00 zł
119.00 zł
nowa niska cena!

Kochasz jazdę na rowerze i odnosisz sukcesy?

Wyeksponuj swoje medale w wyjątkowy sposób tak żeby codziennie spoglądając na nie motywować się do dalszych osiągnięć.

Specyfikacja wieszaka:

  • szerokość: 500 mm,
  • wysokość: 245 mm,
  • waga: 0.8 kg,
  • blacha: stal konstrukcyjna 2 mm - S355JR,
  • struktura powierzchni: farba proszkowa o drobnej strukturze, niepalcująca się,
  • produkt Polski.

Materiał z jakiego wykonano wieszak to wysoko gatunkowa stal konstrukcyjna S355JR. Wieszak montowany jest na trzech solidnych kołkach rozporowych.

 

Do każdego wieszaka dołączone są:

  1. Kołki,
  2. Wkręty,
  3. Zaślepki - niski profil w kolorze wieszaka.

 

Opis produktu:

Wieszak został wykonany poprzez wycinanie laserowe arkusza blachy na precyzyjnym światłowodowym laserze CNC, co pozwoliło uzyskać perfekcyjnie odwzorowany kontur oraz idealnie gładkie krawędzie z dokładnością do 0,01 mm.

Wieszak został starannie przygotowany do malowania. W celu uzyskania najlepszej jakości oraz trwałości powłoki lakierniczej, wieszak został poddany piaskowaniu.

Piaskowanie to proces polegający na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość.

Wieszak pomalowany został farbą proszkową szwajcarskiej firmy IGP Pulvertechnik o świetnej przyczepności zapewniającej niesamowitą jakość. Struktura farby, sprawia że wieszak odporny jest na odciski palców, zarysowania oraz wygląda rewelacyjnie.

Proces malowania proszkowego polega na pokryciu elementów proszkiem lakierniczym a następnie utwardzeniu powłoki w piecu o temp ok. 200°C.


Kolor

Polecamy również