O nas

MT3CH Marcin Rogalski

Katowicka 51m/9

41-400 Mysłowice

NIP: 2220874914

email: kontakt@mt3ch.pl

tel: 792 605 288

 

Cieszymy się, że jesteś tutaj! Oglądasz produkt zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę MT3CH w Polsce. 

W naszej ciągle rozszerzającej się ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości. Sprawdź nasze oceny!

 

MT3CH to firma prowadzona przez pasjonatów designerskich, niebanalnych przedmiotów sztuki użytkowej oraz miłośników zwierząt. 

 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jeżeli uwielbiacie praktyczne gadżety, pozwalające na łatwe i funkcjonalne przechowywanie odzieży wierzchniej, medali oraz drobiazgów to bardzo dobrze trafiliście. Ponadto wytwarzamy wszelkiego rodzaju wieszaki i uchwyty dla sprzętu RTV, stojaki i ekspozytory, narzędzia specjalne oraz lampki.

 

Każde wnętrze może nabrać indywidualnego uroku przez interesujący wzór dekoracji, bardzo staranne i estetyczne jej wykonanie.

 

Jesteśmy wiodącym producentem podświetlanych przycisków dzwonka/domofonu LED z grawerowanymi szyldami INOX. W naszej ofercie znajduje się 100 różnych konfiguracji - sami Państwo wybierają wzór i kolor, a my realizujemy zamówienie. 

 

Czym się specjalizujemy? Naszym konikiem są:

 

ECO Brush - kochamy zwierzęta!

W naszej ofercie znajdą Państwo produktu marki ECO Brush której jesteśmy właścicielem i jedynym dystrybutorem: 

Szczotki ECO Brush do wyczesywania podszerska/szerści zwierząt

Wodoodporne poduszki/legowiska ECO Brush dla zwierząt 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

 

Zapytaj nas!

Chcesz otrzymać szybką odpowiedź na swoje pytanie? Napisz mail przez zakładkę kontakt a odpowiedź otrzymasz już po kilku minutach!

Paragon 

Paragon za zakupione przedmioty może znajdować się w kangurku/koszulce, w której umieszczona jest etykieta nadawcza lub może zostać umieszczony bezpośrednio w środku przesyłki. 

Ochrona prawna wzorów

Wzory naszych produktów oraz wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w ofertach użytkownika mt3ch są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). 

Wybrane nasze wzory posiadają zarejestrowany wzór przemysłowy i użytkowy przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie wzorów oraz wyżej wskazanych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.