Przedmiot

Wieszaki ślubne - Żona i Mąż

99.00 zł

Suknia i garnitur ślubny wymagają wyjątkowego przechowywania. Zwykły wieszak nie przystoi do rangi ubrań, które zakłada się w tak podniosłym dniu.

A gdyby tak suknia i garnitur ślubny miały wyjątkowe wieszaki, wykonane specjalnie na tą chwilę, podkreślając ten magiczny moment w życiu nowożeńców?

Takie wieszaki mogą być niezapomnianą pamiątką, która ilekroć na nie spojrzycie, będzie przywracała wzruszające wspomnienia z najważniejszych chwil życia.

Elegancki i unikatowy wygląd wieszaków nada ceremonii indywidualnego uroku i będzie z pewnością wykorzystany podczas zdjęć do reportażu ślubnego.

 

Specyfikacja wieszaka:

  • szerokość: 440 mm,
  • wysokość: 230 mm,
  • waga: 0.4 kg,
  • blacha: stal konstrukcyjna 2 mm - S355JR,
  • struktura powierzchni: farba proszkowa o drobnej strukturze, niepalcująca się,
  • produkt Polski.

Materiał z jakiego wykonano wieszaki to wysoko gatunkowa stal konstrukcyjna S355JR.

 

Zestaw składa się z:

  • wieszaków Panna Młoda i Pan Młody lub Żona i Mąż,
  • dwóch serc z wypalonymi inicjałami oraz datą ślubu,
  • ozdób w postaci wstążek w wybranym kolorze na każdym wieszaku oraz na każdym sercu.

 

Wieszaki wykonane są ze stali, a nie jak tanie podróbki ze sklejki. Wszystkie wieszaki dostępne od ręki, w ciągu jednego dnia wypalamy inicjały oraz datę ślubu na sercach i wieszaki są gotowe do wysyłki.

Po dokonaniu zakupy prosimy o informację z wybranym przez Państwa kolorem wstążki, inicjałami oraz datą ślubu.

W przypadku braku informacji, wysłane zostaną wieszaki bez wstążki oraz z sercami bez wypalonych informacji.

 

Opis produktu:

Wieszak został wykonany poprzez wycinanie laserowe arkusza blachy na precyzyjnym światłowodowym laserze CNC, co pozwoliło uzyskać perfekcyjnie odwzorowany kontur oraz idealnie gładkie krawędzie z dokładnością do 0,01 mm.

Wieszak został starannie przygotowany do malowania. W celu uzyskania najlepszej jakości oraz trwałości powłoki lakierniczej, wieszak został poddany piaskowaniu.

Piaskowanie to proces polegający na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość.

Wieszak pomalowany został farbą proszkową szwajcarskiej firmy IGP Pulvertechnik o świetnej przyczepności zapewniającej niesamowitą jakość. Struktura farby, sprawia że wieszak odporny jest na odciski palców, zarysowania oraz wygląda rewelacyjnie.

Proces malowania proszkowego polega na pokryciu elementów proszkiem lakierniczym a następnie utwardzeniu powłoki w piecu o temp ok. 200°C.


Rodzaj

Polecamy również