Przedmiot

Wieszak na medale - PIŁKA srebrny

85.00 zł
49.00 zł
nowa niska cena!

Kochasz piłkę nożną i odnosisz sukcesy?

Wyeksponuj swoją piłkę oraz medale w wyjątkowy sposób tak żeby codziennie spoglądając na nie motywować się do dalszych osiągnięć.

Wieszak nadaje się do każdego typu piłki: nożnej, ręcznej, siatkowej, koszykówkowej.

Specyfikacja wieszaka:

  • szerokość: 200 mm,
  • wysokość: 41 mm,
  • głębokość: 190 mm,
  • waga: 0.3 kg,
  • blacha: stal konstrukcyjna 1 mm - S355JR,
  • struktura powierzchni: farba proszkowa o drobnej strukturze, niepalcująca się,
  • produkt Polski.

Materiał z jakiego wykonano wieszak to wysoko gatunkowa stal konstrukcyjna S355JR. Wieszak montowany jest na dwóch solidnych kołkach rozporowych.

 

Do każdego wieszaka dołączone są:

  1. Kołki,
  2. Wkręty,
  3. Zaślepki - niski profil w kolorze wieszaka.

 

Opis produktu:

Wieszak został wykonany poprzez wycinanie laserowe arkusza blachy na precyzyjnym światłowodowym laserze CNC. Krawędzie zostały zagięte nowoczesną krawędziarką CNC, co pozwoliło uzyskać perfekcyjnie odwzorowany kontur oraz idealnie gładkie krawędzie z dokładnością do 0,01 mm.

Wieszak został starannie przygotowany do malowania. W celu uzyskania najlepszej jakości oraz trwałości powłoki lakierniczej, wieszak został poddany piaskowaniu.

Piaskowanie to proces polegający na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość.

Wieszak pomalowany został farbą proszkową szwajcarskiej firmy IGP Pulvertechnik o świetnej przyczepności zapewniającej niesamowitą jakość. Struktura farby, sprawia że wieszak odporny jest na odciski palców, zarysowania oraz wygląda rewelacyjnie.

Proces malowania proszkowego polega na pokryciu elementów proszkiem lakierniczym a następnie utwardzeniu powłoki w piecu o temp ok. 200°C


Kolor

Polecamy również