Przedmiot

Uchwyt na soundbar z zestawem montażowym - biały

78.00 zł
50.00 zł
nowa niska cena!

Uchwyt do głośników Sound Bar 2000 nowa wzmocniona wersja

Uchwyt pozwala na montaż centralnego głośnika kina domowego lub głośnika Soundbar bezpośrednio pod albo nad telewizorem. Montaż uchwytu jest bardzo prosty - przykręcany jest do tylnej obudowy telewizora. Współgra z otworami VESA.

Uchwyty pasują do Soundbar'ów, które posiadają otwory montażowe w tylnej obudowie.

Proszę sprawdź czy model Twojego soundbar'a spełnia powyższe wymagania.

 

Specyfikacja wieszaka:

 • Długość: 350 mm,
 • Szerokość: 190 mm,
 • Maks. udźwig górny: 18 kg,
 • Maks. udźwig dolny: 30 kg (pełne wzmocnienie),
 • Struktura powierzchni: farba proszkowa o drobnej strukturze, nie palcująca się,
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 2,
 • Mocowanie telewizor/uchwyt ścienny,
 • Zestaw montażowy - pakiet śrub, podkładek oraz nakrętek,
 • Produkt Polski.

Jeżeli Twój soundbar to Samsung, LG lub BOSE to najczęściej posiada otwory montażowe od dołu obudowy - wtedy sprawdź nasze pozostałe uchwyty Sound Bar 500, 600 i 700 od MT3CH i połącz je z razem z oglądanym uchwytem! Taki zestaw pozwoli na montaż soundbara do telewizora.

Swobodna regulacja

Uchwyty posiadają wiele otworów montażowych na całej swojej powierzchni, dzięki czemu możliwa jest swobodna regulacja pozycji soundbara.

Podłużne otwory montażowe umożliwiają regulacje położenia śrub tak, aby zapewnić uniwersalność i sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Akcesoria montażowe

W zestawie z uchwytem otrzymujesz uniwersalne akcesoria montażowe, które powinny być odpowiednie do większości montowanych telewizorów i soundbarów.

 

Opis produktu:

Uchwyty zostały wykonane poprzez wycinanie laserowe arkusza blachy na precyzyjnym światłowodowym laserze CNC co pozwoliło uzyskać perfekcyjnie odwzorowany kontur oraz idealnie gładkie krawędzie z dokładnością do 0,005 mm.

Uchwyty został starannie przygotowany do malowania. W celu uzyskania najlepszej jakości oraz trwałości powłoki lakierniczej uchwyty zostały poddane piaskowaniu.

Piaskowanie to proces polegający na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość.

Uchwyty pomalowane zostały został farbą proszkową szwajcarskiej firmy IGP Pulvertechnik o świetnej przyczepności zapewniającej niesamowitą jakość. Struktura farby, sprawia ze uchwyty są odporne na odciski palców, zarysowania oraz wyglądają rewelacyjnie.

Proces malowania proszkowego polega na pokryciu elementów proszkiem lakierniczym, a następnie utwardzeniu powłoki w piecu o temp ok. 200°C.

 

Uchwyt Sound Bar 2000 jest nową poprawioną wersją uchwytu Sound Bar 1000. Wzmocniona konstrukcja pozwala na montaż najcięższych głośników centralnych pod telewizorem - waga do 30kg!

 • W zależności od tego czy głośnik chcesz zamontować nad czy pod telewizorem to uchwyt wytrzyma obciążenie odpowiednio 18 lub 30 kg.
 • Zgodność ze standardami VESA, jest to standard określający jaki rozstaw otworów został zastosowany w danym modelu telewizora. Oznaczenie takie zostaje umieszczone przez producenta na opakowaniu lub w instrukcji obsługi. Jeżeli informacja nie została zawarta to można samodzielnie dokonać pomiaru odległości otworów umieszczonych w tylnej obudowie telewizora.
 • Łatwy i przyjazny montaż. Uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, by każdy mógł go zamontować bez pomocy specjalistów.


Kolor

Polecamy również