Przedmiot

Stojak/segregator/ekspozytor na winyle/książki/obrazy/tablet/telefon/dokumenty czarny

134.00 zł
59.00 zł
nowa niska cena!

Wzór stojak sprawia że świetnie prezentuje się na komodzie, regałach z książaki lub RTV. Jest wyróżniającym się elementem wystroju wnętrza przez co, nadaje mu niespotykanego charakteru.

Stojak służy do odłożenia okładki płyty na czas odsłuchów płyt tzw. stojak "Now Playing". Może również pełnić rolę stojaka na kilka płyt Winylowych. Można go wykorzystać również jako miejsce na książkę, zdjęcie, tablet/telefon lub wyróżnienie.

Specyfikacja stojaka:

  • szerokość: 150 mm,
  • wysokość: 142 mm,
  • głębokość: 85 mm,
  • waga: 0.4 kg,
  • blacha: stal konstrukcyjna 1 mm - S355JR,
  • struktura powierzchni: farba proszkowa o drobnej strukturze, niepalcująca się,
  • produkt Polski.

Materiał z jakiego wykonano stojak to wysoko gatunkowa stal konstrukcyjna S355JR.

 

Opis produktu:

Stojak został wykonany poprzez wycinanie laserowe arkusza blachy na precyzyjnym światłowodowym laserze CNC. Krawędzie zostały zagięte nowoczesną krawędziarką CNC, co pozwoliło uzyskać perfekcyjnie odwzorowany kontur oraz idealnie gładkie krawędzie z dokładnością do 0,01 mm.

Stojak został starannie przygotowany do malowania. W celu uzyskania najlepszej jakości oraz trwałości powłoki lakierniczej, stojak został poddany piaskowaniu.

Piaskowanie to proces polegający na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość.

Stojak pomalowany został farbą proszkową szwajcarskiej firmy IGP Pulvertechnik o świetnej przyczepności zapewniającej niesamowitą jakość. Struktura farby, sprawia że stojak odporny jest na odciski palców, zarysowania oraz wygląda rewelacyjnie.

Proces malowania proszkowego polega na pokryciu elementów proszkiem lakierniczym a następnie utwardzeniu powłoki w piecu o temp ok. 200°C.


Kolor

Polecamy również