Przedmiot

Przycisk dzwonka do drzwi/domofonu LED 9/12/24/230V 5x5 czarny

199.00 zł
89.00 zł
nowa niska cena!

Przycisk dzwonka z podświetleniem LED 9-24V lub 230V

Nowa wersja! Moduł przycisku został wyposażony w zaciski śrubowe na przewody o przekroju 2,5mm^2 - koniec lutowania!

Nowy moduł przycinku jest mniejszy od poprzednika, co sprawia że możliwy jest montaż w płytkich puszkach o głębokości 30mm!

Przycisk świetnie prezentuje się na ścianie lub w ogrodzeniu posesji. Jest wyróżniającym się elementem ozdobnym poprzez podświetlanie LED.

Może służyć jako przycisk dzwonka, przycisk domofonu, przycisk do furtki lub przycisk do bramy po odpowiednim podłączeniu do urządzenia sterującego.

Nasze przyciski są przystosowane do napięcia 9-24V lub 230V - nie wymagają przy tym dodatkowych elementów jak zasilacze, rezystory itp!

Specyfikacja główna:

  • szerokość: 50 mm,
  • wysokość: 50 mm,
  • głębokość: 26 mm,
  • waga: 0.2 kg,
  • płytka: stal nierdzewna kwasoodporna
  • struktura powierzchni płytki: farba proszkowa o drobnej strukturze, niepalcująca się,
  • nadaję się do montażu w puszce elektrycznej o małej średnicy i głębokość 40 mm,
  • instrukcja montażu - krok po kroku,
  • produkt Polski.

Zalecamy żeby montażu dokonywała osoba uprawniona z odpowiednimi kwalifikacjami ze względu na styczność z prądem.

Opis produktu:

Płytki zostały wykonane poprzez wycinanie laserowe arkusza blachy na precyzyjnym światłowodowym laserze CNC, co pozwoliło uzyskać perfekcyjnie odwzorowany kontur oraz idealnie gładkie krawędzie z dokładnością do 0,01 mm.

Płytki główne zostały starannie przygotowane do malowania. W celu uzyskania najlepszej jakości oraz trwałości powłoki lakierniczej, płytki poddano piaskowaniu.

Piaskowanie to proces polegający na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość.

Płytki główne pomalowane zostały farbą proszkową szwajcarskiej firmy IGP Pulvertechnik o świetnej przyczepności zapewniającej niesamowitą jakość. Struktura farby, sprawia że płytki główne odporne sa na odciski palców, zarysowania oraz wygląda rewelacyjnie.

 

Proces malowania proszkowego polega na pokryciu elementów proszkiem lakierniczym a następnie utwardzeniu powłoki w piecu o temp ok. 200°C.


Kolor

Kolor podświetlenia LED

Zasilanie LED

Polecamy również